ING Bank Śląski został uhonorowany tytułem Panteon Polskiej Ekologii za działania z zakresu edukacji ekologicznej. To prestiżowa nagroda dla podmiotów, działających na rzecz ochrony i poprawy jakości środowiska natural
W szwedzkim mieście Linköping rozpoczęła się budowa pierwszego na świecie wieżowca służącego do pionowej uprawy roślin. 54-metrowy obiekt będzie jedną z najbardziej ekologicznych hodowli warzyw i owoców na świe
30 lipca 2019 r.Spółka spin-off Uniwersytetu Warszawskiego wybuduje jedną z największych w Europie pasywną oczyszczalnię ściekówUniwersytecka spółka RDLS w konsorcjum z czeską firmą Dekonta wybuduje jedną z pierwszych w
Spółka Bridgestone Europe wprowadza do oferty dwie nowe opony dla samochodów ciężarowych na oś kierowaną – R249 EVO i R297 EVO. Produkty spełniają wszystkie europejskie normy emisji.Nowe opony skonstruowano
Riverview pierwszym osiedlem mieszkaniowym z certyfikatem LEED w Polsce2020/11/17Vastint Poland otrzymał certyfikat LEED Gold dla osiedla mieszkaniowego Riverview w Gdańsku. Oprócz ciekawej architektury, będącej wyrazem poszanow
Poznańskie ekotrendy według prof. Zenona Foltynowicza z Uniwersytetu Ekonomicznego w PoznaniuByły już białe i niebieskie, a teraz nadszedł czas na zielone. Kołnierzyki oczywiście. Tak potocznie nazywa się zielone miejsca pra
Warszawa, 19 czerwca 2020 r.INFORMACJA PRASOWASEZONOWE PRODUKTYJak dobrze je wykorzystać?Letnie miesiące to doskonały okres na wykorzystanie świeżych produktów w kuchni. Sezonowe owoce i warzywa mają najwięcej wartości od�
Informacja prasowaOpatówek, dn. 6 września 2018 r.Colian rezygnuje z jaj z chowu klatkowegojuż od stycznia 2019 rokuZarząd Grupy Colian zdecydował o całkowitym zaprzestaniu stosowania w produkcji jaj pochodzących z ch
17 października 2019 r.Nowy spin-off z UW: szkodliwy chrom można wyeliminować bez szkody dla efektów wizualnychNa Uniwersytecie Warszawskim powstała spółkaspin-off o nazwie Inelco, która specjalizuje się w produkcji innowacy
11 maja 2012 Nestlé Polska S.A. po raz kolejny weźmie udział w akcji „Dzień Bez Śmiecenia”, zainicjowanej przez organizację odzysku Rekopol. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Trafiłem do Recyklingu!&rdquo