Wiadomości branżowe

Nowy dyrektor oddziału VUdŚ w Tomaszowie

Tamara Wdowska została dyrektorem oddziału VUdŚ w Tomaszowie Mazowieckim. Decyzję w tej sprawie  podjął zarząd spółki Veolia Usługi dla Środowiska S.A. 7 września. Zmiana jest efektem realizacji długofalowej budowy pozycji

Tamara Wdowska została dyrektorem oddziału VUdŚ w Tomaszowie Mazowieckim. Decyzję w tej sprawie  podjął zarząd spółki Veolia Usługi dla Środowiska S.A. 7 września. Zmiana jest efektem realizacji długofalowej budowy pozycji spółki w regionie.

Tamara Wdowska jest związana z grupą VUdŚ od 2002 roku, pełniąc funkcje menedżerskie w spółkach grupy. Ostatnio nowa dyrektor zatrudniona była jako kierownik projektu w centrali Veolii Usługi dla Środowiska w Warszawie. O wyborze Tamary Wdowskiej na kierownicze stanowisko zadecydowało duże i wszechstronne doświadczenie w pracy w sektorze gospodarki odpadami, a także dogłębna znajomość oddziału VUdŚ w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie nowa dyrektor pracowała przez kilka lat.

Wybierając mnie na stanowisko dyrektora, zarząd powierzył mi pełną odpowiedzialność za działalność oddziału VUdŚ w regionie – mówi Tamara Wdowska, dyrektor oddziału VUdŚ w Tomaszowie Mazowieckim. –  Ponieważ z tomaszowskim oddziałem byłam związana przez dłuższy czas, dobrze poznałam lokalne uwarunkowania biznesowe, zapotrzebowanie klientów gminnych i przemysłowych. Tę wiedzę zamierzam w codziennej pracy.

Spółka Veolia Usługi dla Środowiska Oddział w Tomaszowie  Mazowieckim świadczy kompleksowe usługi gospodarki odpadami na rzecz klienta indywidualnego, instytucjonalnego i przemysłowego. Paleta usług obejmuje m.in. odbiór i transport odpadów komunalnych i przemysłowych, selektywną zbiórkę odpadów oraz ZSEE, całoroczne utrzymanie ciągów komunikacyjnych, jak również prowadzenie prac porządkowych w gminach i na terenie przedsiębiorstw, pielęgnację zieleni, doradztwo w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami. VUdŚ w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi dodatkowo działalność edukacyjną na rzecz mieszkańców regionu, włączając się aktywnie w obchody Dnia Ziemi czy do kolejnych edycji akcji Sprzątanie Świata. Tomaszowski VUdŚ operuje w około 40 gminach, obsługując 40 tys. mieszkańców regionu, podmiotów gospodarczych i instytucji.


Grupa Veolia Usługi dla Środowiska, należąca do światowego koncernu Veolia Environnement, jest w Polsce jednym z czołowych dostawców usług z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Świadczy kompleksowe usługi na rzecz klienta samorządowego, przemysłowego i instytucjonalnego. Grupę tworzy holding 7 spółek i 4 oddziałów (w sumie 22 lokalizacje), zarządzając w Polsce jedną z największych struktur w zakresie odzysku i unieszkodliwiania  odpadów.
www.veolia-es.pl

A to już wiesz?  Michał Galubiński partnerem dla GreyTree

hastagi na stronie:

#tamara wdowska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy