Wiadomości branżowe

Eko sposób na jesienną chandrę

Nie daj się smutkom jesieni! Nawet, gdy letnie dni są już tylko wspomnieniem, wciąż możesz cieszyć się odrobiną słońca. A wszystko to dzięki ekologicznym torbom marki Greenbag w wesołych kolorach lata. W trosce o dobry humor

Nie daj się smutkom jesieni! Nawet, gdy letnie dni są już tylko wspomnieniem, wciąż możesz cieszyć się odrobiną słońca. A wszystko to dzięki ekologicznym torbom marki Greenbag w wesołych kolorach lata. W trosce o dobry humor klientów firma Gam oferuje szeroki wybór swoich produktów w różnych wzorach. Nowe modele są nie tylko kolorowe, ale przede wszystkim przyjazne środowisku. Wszystkie torby są wielorazowe, dzięki czemu można je używać przez kilka lat. W portfolio marki znajdują się między innymi: dedykowana nastolatkom kolekcja Green Tommy oraz nowa linia eleganckich toreb w kwiatowe wzory.

Greenbag to dobrze znana już w Polsce marka przyjaznych środowisku, ekologicznych toreb wielokrotnego użytku. Ich zaletą jest nie tylko duża pojemność, ale również odporność na pranie, zmywanie i działanie żrących substancji. Torby Greenbag są też bardzo wytrzymałe i można z nich korzystać przez wiele lat. Wprowadzone do sprzedaży w 2006 roku przez firmę Gam szybko stały się symbolem nowego ekologicznego stylu życia i wzbudziły duża zainteresowanie konsumentów.

Z myślą o ludziach młodych, aktywnych i żądnych przygód powstała linia Green Tommy. Jej znakiem rozpoznawczym są ostre barwy: żółty i pomarańczowy. Niewielką i lekką torbę można zawsze schować do ortalionowego etui, dzięki czemu nigdy się nie zgubi. Wykonana z poliestru torba szybko schnie, dlatego idealnie nadaje się na jesienne deszczowe dni. Młodym klientom spodoba się również jej cena, która wynosi około 4 zł.

Wybierając się na zakupy, nie zapominaj o nowym modelu torby ekologicznej Greenbag z podwójnymi uchwytami. Spośród innych produktów firmy GAM wyróżnia się ona wyjątkową trwałością i pojemnością powyżej 10 kilogramów. Intensywny żółty kolor torby z pewnością doda ci energii podczas jesiennych zakupów. Jest ona dostępna w cenie ok. 4 zł.

Torby Greenbag są nie tylko eko, ale również trendy. Dbające o środowisko konsumentki, które chcą zawsze wyglądać modnie, chętnie sięgną po nową linię eleganckich toreb w kwiatowe wzory. Wykonane z bawełny, są bardzo kobiece i z powodzeniem mogą zastąpić torebkę. Łatwo się składają, dzięki czemu można mieć je zawsze przy sobie. Ich cena wynosi około 14  zł.

A to już wiesz?  Czy buduj?c lub modernizuj?c dom my?limy o rachunkach za ogrzewanie? - raport ekooszczedni.pl

Dla wszystkich, którzy cenią prostotę i elegancję firma Gam przygotowała specjalną kolekcję Greenbag Natural. Wykonane z naturalnych materiałów torby są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Ze względu na bogatą paletę barw z pewnością przypadną do gustu miłośniczkom naturalnych kolorów. W zależności od wielkości i kształtu ich koszt to ok. 5 – 8 zł.

Wielorazowe torby Greenbag są dostępne m.in. w sieci ekologicznych delikatesów „Piotr i Paweł”.

Więcej informacji na stronie www.gam.pl

 

Informacje o firmie:

Gam Sp. z o. o. z siedzibą w Toruniu powstała w 1997 roku. Od 2007 rozpoczęła dystrybucję polipropylenowych, ekologicznych toreb sprzedawanych w super i hipermarketach pod marką Greenbag. W październiku 2008r. torba Greenbag otrzymała Certyfikat Jakości Zdrowotnej z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.

Firma Gam Sp. z o. o. ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród: „Odkrycie Roku 2008” oraz „Ekolaur Konsumenta 2008” przyznawane przez konsumentów za najlepszy krajowy produkt. Kampania marki Greenbag została doceniona również na arenie międzynarodowej: wygrała pierwszą nagrodę Euorpean Excellence Awards w kategorii „Launch”. Główne motto firmy brzmi „nasz sukces będzie sukcesem wszystkich”. Za słowami idą czyny, oprócz promowania produktów pro-ekologicznych, firma GAM angażuje się we wspieranie inicjatyw charytatywnych, promocję i sponsoring sportu.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy