Recykling

Czas na recykling

Informacja prasowa, Warszawa, 07 lutego 2013r. Czas na recykling z Intimissimi! Intimissimi powraca do ważnego tematu jakim jest zrównoważony rozwój, nadając naszym nienoszonym już ubraniom

Informacja prasowa,
Warszawa, 07 lutego 2013r.

Czas na recykling z Intimissimi!

Intimissimi powraca do ważnego tematu jakim jest zrównoważony rozwój, nadając naszym nienoszonym już ubraniom i bieliźnie nowe życie!

Intimissimi po raz kolejny podejmuje ekologiczną inicjatywę, tym razem we współpracy z organizacją I:CO. Od 18 lutego to 31 czerwca 2013 roku, w wybranych sklepach biorących udział w akcji, Intimissimi przyjmie bieliznę dowolnej marki, której już nie nosimy, w zamian oferując vouchery do wykorzystania przez 6 miesięcy w salonach Intimissimi w całej Polsce.

W dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój i szacunek dla środowiska naturalnego nie są już tylko przejściową modą. Gromadzenie ubrań w szafach jest nieekologiczne i dlatego warto angażować się
w tego typu inicjatywy. Intimissimi pomaga w przyjazny dla środowiska sposób wykorzystać nienoszone już staniki, figi czy koszulki! Dzięki tej akcji recyklingowej będziecie nie tylko działać dla dobra środowiska, ale i w Waszych szafach przybędzie miejsca na nowe ubrania i bieliznę!

Recykling_Intimissimi

hastagi na stronie:

#ubra

A to już wiesz?  Problem ze starą lodówka da się rozwiązać

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy