Wiadomości branżowe

ArthroStop Lady – innowacja na miarę kobiety aktywnej

Układ ruchu jest arcydziełem natury odpowiadającym za motorykę, wdzięk, lekkość i sprawność – jednym słowem – aktywność, niezbędną kobietom w dzisiejszych czasach. Szybkie tempo życia, zaniedbania w codziennej diecie, wiek i brak ruchu ograniczają pracę całego organizmu, osłabiają także stawy i kości każdej kobiety. Dlatego powstał suplement diety ArthroStop Lady, specjalnie dostosowany do potrzeb wymagającego organizmu kobiety aktywnej.

Co 22 sekundy dochodzi na świecie do złamania kręgu z powodu osteoporozy, nie dającej wcześniej żadnych objawów, przez co bywa nazywana ?cichym złodziejem kości?. Szacuje się, że dotyka ona ponad 200 milionów osób na świecie, a w Polsce cierpi na nią 3 miliony Polek. Podobnie jest z problemami ze stawami – mimo ogromnych postępów w diagnostyce i rozwoju metod radzenia sobie z tymi dolegliwościami ? obejmują one, w zależności od statystyki, od 3% do 15% populacji ludzkiej i określone zostały chorobą cywilizacyjną.
Kobiety, ze względu na podłoże genetyczne i budowę, częściej narażone są na kłopoty z układem kostno ? stawowym. Jest on również osłabiany przez stosowanie różnych, często źle dobranych diet, intensywną pracę, zbyt duży wysiłek fizyczny obciążający układ ruchowy czy nadwagę. A przecież tylko bycie sprawną pozwala aktywnie funkcjonować w otoczeniu, wykonywać codzienne obowiązki i cieszyć się życiem. Zdrowe stawy i kręgosłup wymagają jednak skutecznej pielęgnacji i odżywiania, odpowiedniej diety i jej suplementacji. Niezmiernie ważna jest profilaktyka, bowiem kłopoty z kośćmi i stawami nie są zarezerwowane tylko dla starszych kobiet ? mogą dotknąć także te młodsze, po 35 roku życia.
W trosce o kości i stawy
O układ kostno ? stawowy dbamy przez całe życie. Każda z kości, w związku z tak zwanym metabolizmem kostnym, ulega nieustannej przebudowie, dzięki której uruchomione zostają procesy umożliwiające naprawę mikrouszkodzeń czy regenerację tkanki łącznej. Podstawą mocnego kośćca jest zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w wapń i witaminy. Służy ona kościom w każdej fazie życia, nie tylko w dzieciństwie czy w okresie dojrzewania, utrzymując prawidłową masę i właściwą strukturę kości, zapobiegając złamaniom oraz wpływając na tempo rekonwalescencji. Regularne dostarczenie organizmowi odpowiedniej kombinacji aktywnych substancji: glukozaminy, wapnia, witaminy D i K oraz właściwie dobrana suplementacja, powinny ? obok aktywności fizycznej ? stać się nieodłącznym elementem codziennego życia każdej kobiety.
Dla swobody i wdzięku ruchów
Z myślą o kobietach powstał suplement diety ArthroStop? Lady o innowacyjnej formule, polecany wszystkim paniom świadomym tego, że o stawy i kości należy dbać szczególnie, by w przyszłości nie było z nimi problemów. Nowy preparat zawiera składniki odżywiające nie tylko stawy, ale i kości.
ArthroStop Lady to jedyny na rynku produkt na stawy wzbogacony o unikatowy kompleks dla kości ? OsteoFormula, składający się z wapnia, witaminy D i K.
Kombinacja OsteoFormula została stworzona na podstawie badań naukowych, których wyniki wykazały wyższość suplementacji witaminą K i D nad suplementacją wapnia i witaminy D!
Glukozamina to podstawowy, naturalny składnik budulcowy do syntezy kolagenu i innych substancji odpowiedzialnych za wytrzymałość i elastyczność chrząstki stawowej. Jest kluczowym składnikiem macierzy chrząstki stawowej, wpływa na jej elastyczność i wytrzymałość.
ArthroStop? Lady zawiera siarczan glukozaminy w optymalnej, naukowo udowodnionej dziennej porcji 1500 mg, mającej korzystny wpływ na funkcjonowanie stawów. Siarczan glukozaminy przyczynia się do zachowania elastyczności i mobilności stawów, pomaga zachować zdrową tkankę łączną, kości, więzadła i ścięgna.
Unikalna OsteoFormula, zawarta w preparacie, zawiera trójkombinację niezwykle ważnych dla kości substancji czynnych: wapnia, witaminy D i K.
Wapń ma ogromne znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu kości i całego organizmu. Obecność tego pierwiastka w codziennej diecie jest niezbędna dla prawidłowej struktury i funkcji kości, a najłatwiej dostępnym źródłem są: mleko i inne produkty nabiałowe. Ale nie wystarczy samo dostarczenie organizmowi wapnia. Aby organizm mógł go prawidłowo przyswoić, niezbędne są dwie witaminy: D (bez niej wchłanianie wapnia nie jest możliwe) oraz K (pozwala wbudować wapń w kość).
Witamina D wspomaga jelitowe wchłanianie wapnia z pożywienia, jest odpowiedzialna za odnowę i mineralizację tkanki kostnej ? mówi się, że jest kluczem do spiżarni z wapniem. Zapobiega także szybkiemu wydalaniu z moczem cennych pierwiastków. Organizm sam może produkować witaminę D pod wpływem promieni słonecznych, które przedostają się do naszej skóry. Jednak – ze względu na indywidualne uwarunkowania organizmu oraz pogodę w naszych warunkach klimatycznych ? wskazane jest uzupełnianie wit. D wraz z pożywieniem (tłuste ryby, mleko i przetwory mleczne, wątróbka) ? lub suplementacją.

Powinno przyjmować się preparaty witaminy D doustnie, gdyż w Polsce mało jest dni bezchmurnych, a często ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest niewskazana. – dr n. med. Maria Rell ? Bakalarska, Specjalistyczne Centrum Reumatologii i Osteoporozy Rheuma-Medicus
ArthroStop? Lady zawiera pełne, zalecane dziennie spożycie dla witaminy D, czyli 5 ?g.
Witamina K, należąca do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, pełni istotną rolę w gospodarce wapniowej i mineralizacji tkanek, przyczynia się do remineralizacji kości – uczestniczy w formowaniu tkanki kostnej. Jest niezbędna do ?wbudowania? wapnia w kość. Duże ilości witaminy K występują w zielonych i liściastych warzywach (np. brokuły, rzepa, szpinak, sałata, kapusta), kalarepie, kalafiorze, pomidorach, truskawkach i wątróbce.
ArthroStop? Lady zawiera zalecane dzienne spożycie dla witaminy K ? 75 ?g.

Większość wyników badań populacyjnych wskazuje na to, że wysokie spożycie witaminy K jest niezależnym czynnikiem obniżającym ryzyko wystąpienia osteoporozy i złamań kości w wieku dojrzałym. – dr n. med. Maria Rell ? Bakalarska, Specjalistyczne Centrum Reumatologii i Osteoporozy Rheuma-Medicus

ArthroStop? Lady zawiera wysoce skuteczne substancje dla zdrowia stawów, kości, więzadeł i ścięgien.Kombinacja 4 kluczowych dla kości i stawów składników: glukozaminy, wapnia, witaminy D oraz K sprawia, że jest to suplement odpowiedni nie tylko dla kobiet aktywnie uprawiających jakiekolwiek ćwiczenia, ale i w trakcie lub po menopauzie, podczas zwiększonego obciążenia stawów (po ciąży, ciężka praca fizyczna, sport, nadwaga) oraz tych wszystkich zabieganych kobiet, które chcą po prostu o siebie zadbać.

Aktywne składniki ArthroStop? Lady:
? skutecznie pomagają w utrzymaniu zdrowia i właściwego odżywienia kości i stawów
? pozytywnie wpływają na prawidłową strukturę i funkcje kości
? wspierają mechaniczne i elastyczne właściwości chrząstki
? wpływają na zdrowe stawy, kości, ścięgna i więzadła
? uzupełniają codzienną dietę w niezbędne substancje

Sposób użycia:
3 razy dziennie po 1 tabletce, najlepiej po posiłku. W celu uzyskania pozytywnych efektów należy stosować regularnie przez okres 2-3 miesięcy, a w razie potrzeby można stosować długotrwale.

Opakowanie ? 60 szt. ? cena ok. 50 zł.
http://www.pressoffice.pl/zdrowie,t1156569107?more=1488835242

hastagi na stronie:

#Adem loc:SA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Godzina   #roku   #WWF   #za